KLÕPS | Ekspeika juurest välja kolinud Brigitte Susanne Hunt pööras elus uue lehekülje: see oli armastus esimesest silmapilgust

 (79)
Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne HuntFoto: Tiit Blaat

Raadiohääl Brigitte Susanne Hunt teatab Instagrami vahendusel, et temast on saanud korteriomanik. "See korter oli armastus esimesest silmapilgust ja asub üsna minu lapsepõlvekodu lähedal," kirjeldab ta uut elamist.

"Lähis-Ida meestel mu DMis (sõnumites - toim.) pole enam šanssi, sest lisaks autole, tööle, eneseväärikusele ja kõikumatutele põhimõtetele olen ma tänasest ka korteriomanik," teatab Brigitte.

Varasemalt elas Brigitte koos poiss-sõbra Ron Nõmmega, kuid pärast avalikku lahkuminekut selle kuu alguses kolis neiu nende ühisest kodust välja.

"Ma üürin kiiremas korras omale korteri, kuhu ma kolin kohe ise sisse. Kõikidele, kes saatsid mulle videoid, see on tõsi, et minu endine peika Ron suudles tõepoolest peol teise naisega. See on tõsi, ma kinnitan seda. Ja ilmselgelt on see suhe läbi," kinnitas Hunt toona oma Instagrami story's. Siiski otsustas raadiohääl mõned päevad hiljem, et ta pigem otsib uut kodu juba päris endale ostmiseks.