KLÕPS | Fännid häiritud: Rita Ora jagas pilti aluspesus, millest kõik staari kuumad kurvid selgelt läbi paistavad

 (20)
KLÕPS | Fännid häiritud: Rita Ora jagas pilti aluspesus, millest kõik staari kuumad kurvid selgelt läbi paistavad
Foto: Scanpix

Laulja Rita Ora on viimasel ajal üha enam hakanud fännidele jagama pilte, millel staar julgelt oma keha kõigile näitab. Mitte aga kõigile selline alastus ei meeldi.

Sotsiaalmeedias jagatud pildil lösutab Ora sensuaalses poosis diivanil. Seljas on staaril vaid pitsist pesu, milles kõik kuumad kurvid näha on, vahendab Mirror.

"Peale kolme järjestikkust napsu pean koju minema," on Ora pildile pannud mitmetähendusliku pealkirja. "Ei saa oodata, et te kõik neid näeks."

Kuigi üldiselt staaride paljastavad pildid alati palavalt oodatud, siis üllatuseks pole Ora julgus fännidele nii meelt mööda. "Kas sa pead alati nii l****kas olema? Pane need ära, tüdruk," riidleb üks. "Pane riided selga! See on juba naeruväärne," ei näe ka teine pildis ilu. "Vau, ta peaks riietesse investeerima," ei tahtnud ka kolmas Ora keha kiita.

Fännide pahameele põhjuseks on üha tihemini sotsiaalmeedias levima hakanud alastavad pildid. Hiljuti jagas Ora ka klõpsu, millel keha kõige privaatsemaid osi varjas vaid väike maasika märk.