KLÕPS | Helen Adamson postitas eriti paljastava ja vahuse pildi! Lauljatar jagab nippe, kuidas raskustest üle saada

 (2)
Helen Adamson
Helen AdamsonFoto: Meisi Volt

Vahtu täis vann, hea kirjandus ja miljonivaade! Just sellist kooslust naudib Helen Adamson Instagrami postitatud pildil.

Foto on tehtud mõni aeg tagasi, mil ta reisis Maldiividel. Pilt on paljastav, ent märgiline on ka sõnum, mille lauljatar selle all postituses edasi annab.

View this post on Instagram

Viimasel ajal olen ma saanud väga palju sarnase küsimusega kirju, et kuidas mina olen depressioonist ja ärevusest üle saanud. ⁠ ⁠☆⁠ Ühest vastust sellele küsimusele ilmselt ei ole, sest see mis aitas mind ei pruugi aidata kedagi teist, ning nii palju nagu nagu on inimesi, on ka põhjuseid mis neid seisundeid põhjustab, sest mitte kellelgi ei ole minuga täpselt identesid elukogemusi. ⁠ ☆⁠ Samuti saan ma öelda, et nii depressioon, kui ärevus ei ole midagi, mille saab 100% kindlusega kogu eluks välja ravida, sest kui meie ellu tekib soodne pinnas ja stressorid mis ajukeemia paigast viivad, siis paratamatult võib keha taas märku anda, et elus oleks vaja midagi muuta. ⁠ ☆⁠ Õnneks on aga rida erinevaid tegevusi millele tähelepanu pöörates saab end aidata. Ja mind on kõige enam aidanud just need:⁠ ✔️ IGAPÄEVANE VÄLJAS LIIKUMINE⁠ ✔️ TERAAPIA⁠ ✔️ RUTIINIDE ELLU TOOMINE⁠ ✔️ ELUTEMPO AEGLUSTAMINE⁠ ✔️ VAIMSED PRAKTIKAD⁠ ☆⁠ Kuna tegemist on väga laiade teemadega, mida olen viimase kolmeteistkümne aasta jooksul oma elus praktiseerinud, siis räägin järgnevatel päevadel postitustes igast teemast põhjalikumalt. ⁠ ☆⁠ Miks need teemad minu jaoks olulised on, kuidas ma neist abi olen saanud ning miks neid lähenemisi üldse inimestele soovitatakse. Paljudel juhtudel on tegemist teaduslikult tõestatud ja uuritud lahendustega, mitte vaid minu nägemusega elust, mis on osutunud tõhusaks depressiooni ja ärevuse ravis. ⁠ ⁠ Stay tuned 😊⁠ ⁠ ⁠ ⁠ #maldives #anantara #anantaraveli #maldivessun #anantaradveli #travel #instatravel #blueocean #paradise #islandlife #nature #beautiful #maldiivid #blue #whitesand #wanderlust #travelgram⁠ #bathtime #amazingbath #amazingsky #selfcare #selflove #recovery #wellness #love #life #motivation #healing #relax #copingwithanxiety

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on

Ta kirjutab paljude jaoks kahjuks tuttaval teemal - nimelt depressioonist. "Nii depressioon kui ärevus ei ole midagi, mille saab 100 protsenti kindlusega kogu eluks välja ravida, sest kui meie ellu tekib soodne pinnas ja stressorid, mis ajukeemia paigast viivad, siis paratamatult võib keha taas märku anda, et elus oleks vaja midagi muuta," kirjutab ta.

Adamson toob välja, et õnneks on aga rida erinevaid tegevusi, millele tähelepanu pöörates saab end aidata.

Ta toob välja, mis teda aidanud. Nimekirjas on näiteks igapäevane väljas liikumine, teraapia ning vaimsed praktikad.