KLÕPS | Karilaid nahutab Ligi: daamide kätt suudeldes ei tõsteta kätt, vaid langetatakse pea!

 (99)
Reformierakonna volikogu
Reformierakonna volikoguFoto: Rauno Volmar

Täna lõunal kogunes hotellis Euroopa Reformierakonna volikogu, et arutada poliitilist olukorda ja 2019. aasta riigikogu valimiste programmi. Delfi fotograaf jäädvustas kaadri, millel endine välisminister Jürgen Ligi kahmas enesele pihku Kaja Kallase käe ning suudles seda.

Tähelepanelikul keskerakondlasel Jaanus Karilaidil ei jäänud vahejuhtum märkamata ning mees juhtis tähelepanu tõigale, et isegi kui meesterahvas otsustab naist sellisel moel tervitada, tuleb sel puhul järgida etiketireegleid.

Kuvatõmmis

"Muide, suudeldes daami kätt, ei tõsteta mitte kätt, vaid langetatakse pea. Seda õpetati juba filmis "Mehed ei nuta"," sõnab Karilaid. "Mida teab Jürgen Ligi üldse lugupidamisest naiste vastu," püstitab Karilaid retoorilisena tunduva küsimuse ning soovitab vaadata reformierakondlaste volikogu galeriid.

"Kisub Kaja Kallase kätt oma ebaviisaka suuvärgi juurde. Alles see oli, kui ta ütles Kaja kohta "suured silmad kinnise suu kohal". Ja ka kaagutamise maaletooja Eesti poliitikasse on just Ligi. Silmakirjateener kuubis," ei jää Karilaid oma sõnavõtus rivaali vastu tagasihoidlikuks.