KLÕPS | Kas Grete Paia seksikas foto paljastas kogemata tema uue salapärase kallima identiteedi?

 (34)
GRETE PAIA
GRETE PAIAFoto: Erlend Štaub, Õhtuleht

Lauljatar Grete Paia tekitas aastavahetusel palju kõmu tema Instagrami storydesse tekkinud fotoga, kus ta kaisutas võõra noormehega, kelle nägu polnud isegi näha. Nüüd on põrutanud muusik Taisse puhkama ning ühe noormehe kommentaarid Paia seksika foto all annavad mõista, et just tema võib olla see salapärane uus väljavalitu.

Tegemist on Edward Otsa nimelise noormehega, kes on kookosega poseeriva Paia foto alla kommenteerinud "ma näen kahte kookospähklit". Kui tavaliselt lauljatar kõikidele kommenteerijatele ei jõua vastata, siis Edwardile on ta vastanud väga meelalt. "sina oled minu kookospähkel," kirjutas Paia ning lisas juurde ka kaks musimärki.

Kuvatõmmis

Paia postitas uusaastaööl oma Instagrami storydesse foto, kus ta poseeris noormehega, kelle nägu oli meelega ära varjatud.

Aastavahetusel postitatud foto. Kuvatõmmis

Eelmise aasta alguses kirjutas Kroonika, et Paia ja tema videooperaatorist peika Alari Teede on läinud lahku. „Ei, kindlasti ainult sõbrad me ei ole... Me pole iial olnud ainult sõbrad!” teatas toona naine, kuid kinnitas, et nad saavad endiselt väga hästi läbi. Kuid veebruarikuus toimunud Eesti Laulu konkursil oli Teede lauljatari toetamas.