KLÕPS | Kas Kalvi-Kalle ongi ühe "Rannamaja" kaunitari rajalt maha võtnud? Noored nautisid üksteise seltskonda Tartus

 (63)
Helen Kõpp ja Kalvi-Kalle Kruusamäe
Helen Kõpp ja Kalvi-Kalle KruusamäeFoto: Alar Truu, Õhtuleht

Selle nädala alguses viskas "Rannamaja" saatest tuntud Seidi Voogre nalja, et teda hakkas Instagramis jälgima ja lisas ka Facebookis sõbraks realityst "Prooviabielu" tuntud Kalvi-Kalle. "Mul on tunne, et ma pole varsti enam vallaline," kirjutas Seidi.

n“Vanasti ikka ütlesin, et võtaks uue naise aga vana pole kuskile panna. Nüüd vana pandud ja uue tuule üles kütmise aeg," kirjutas Kalvi-Kalle Instagrami.

“Kallid televaatajad, ärge muretsege… uus ei naine ei ole Seidi Voogre. Tema puhul meeldib ainult see, et pole LUIK!” põrutas "Prooviabielu" staar, kes silmnähtavalt üritas antud kommentaariga ära panna oma endisele pruudile Helenile, kes on alati olnud hästi heleda jumega.

Rannamaja osalised Radissonis Foto: Karli Saul
Seotud lood:

Kuid selgub, et neljapäeva õhtul kohtusid Seidi ja temast veel skandaalsem Kalvi-Kalle Tartus klubis Level. Loomulikult hakkasid kohalviibinud fännid noori koos pildistama ja filmima ning Seidi kinnitas Instagramis, et tegemist ei ole kohe kindlasti armastusega.

"Meil on ühe uue projekti filmimine ja ärge te üldse hakake," kirjutas neiu ning kustutas kõikide lootused, et üks tõeline Eesti kuninglik realitypaar on sündinud.

Kuvatõmmis
Rannap Roostevaba maailm