KLÕPS | Khloe Kardashiani aina muutuv välimus ajab fännid üha enam segadusse: kas see oled ikka sina?


KLÕPS | Khloe Kardashiani aina muutuv välimus ajab fännid üha enam segadusse: kas see oled ikka sina?
Foto: Scanpix

Tõsielustaari Khloe Kardashiani nägu on viimasel ajal üha enam fännide tähelepanu tõmmanud. Mitmed toovad välja, et staar oleks justkui midagi kohendada lasknud, sest ei näe enam üldse enda moodi välja. Nüüd jagas Kardashian taas pilti mis veelgi enam segadust tekitab.

Sotsiaalmeedias jagatud pildil kannab Kardashian kapuutsiga pusa ja retuuse. Staar ise tunnistab pealkirjas, et näeb pildil endalegi üllatuseks väga noor välja. "Armastan seda," ei suuda ta oma emotsioone tagasi hoida, vahendab Mirror.

Fännid aga Kardashiani joovastusega nii kergelt kaasa ei lähe ning ei näe pildil mitte noort Khloe't vaid suisa teist inimest. "Kas see oled ikka sina? Või on see Kylie või hoopis keegi kolmas," toob üks välja meeletu sarnasuse noorema õega. "Kas keegi kavatseb talle öelda, et tal on Kylie nägu," leidis ka teine.

Leidus neid, kes nägid Kylie asemel sarnasust hoopis Khloe tütre True'ga. "Ma olen vist ainus, kes arvab, et see nägu on täiesti True," tõi fänn välja.

Vaid loetud nädalad tagasi süüdistasid fännid Kardashiani iluoperatsioonide kasutamises, kui staar jagas sotsiaalmeedias ootamatult pilti, millelt teda peaaegu äragi ei tuntud. Staar ise eitas opereerimist ning väitis, et tegu on lihtsalt meigiga.

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on