KLÕPS: Kroonika peo julgeim dekoltee! Andrus Eelmäe 17-aastane modellist tütar eksponeeris julgelt kehavõlusid

 (159)
Eesti Meelelahutusauhinnad 2016
Eesti Meelelahutusauhinnad 2016Foto: Ilmar Saabas

Neljapäeval Vene Kultuurikeskuses toimunud Vana-Kreeka teemaline Kroonika pidu meelitas kohale Eesti säravaimad meelelahutusstaarid ning otseloomulikult peeti vajalikuks üksteist kostüümidega üle trumbaga. Lihtsuses peitub aga võlu ja nii oligi silmipimestavaim kaunitar hoopis minimalistlikku, ent oi-oi-oi kui sügava dekolteega varustatud kleiti riietunud 17-aastane modell Anette Maria Eelmäe, kes saabus punasele vaibale isa käevangus.

Anette Marial on ette näidata juba üsna märkimisväärseid saavutusi — eelmise aasta kevadel avas toona 16-aastane neiu Londoni moenädalal disainer Michael van der Hami moešõu ning astus ka Chaneli moepoodiumile, mille tarbeks Karl Lagerfeld ta isiklikult üle vaatas ja heaks kiitis. Eestis kuulub Anette LUVmodelsi koosseisu, Londonis esindab teda MiLK Model Management ja Pariisis Ford Models.

Isa Andrus on kõige selle peale öelnud vaid üht: “Mul on väga uhke tunne, kuigi süda on muret täis — see ala ei ole kaugeltki kerge!” Tundub aga, et vähemasti koduseinte vahel on modelliteemad selgeks vaieldud, kuna muidu oleks isa ilmselt noorukese neiu paljastavale kostüümile käe ette pannud, seda enam, et viimasel ajal taas näitlejana rakendust leidnud Eelmäe on pikka aega teeninud leiba hoopis matusekõnelejana ja mängib seriaalis “Naabriplika” kirikuõpetajat. Huvitav vastuolu!

Foto: Ilmar Saabas
Rannap Roostevaba maailm