KLÕPS | Mugavustest farmi-ellu! Saagim hakkab Soome reality-saates lüpsma ja kündma

 (41)
Kurt, tumm ja pime läksid kohtingule
Kurt, tumm ja pime läksid kohtinguleFoto: Rauno Volmar

Anu Saagim osaleb Soomes järgmisel aastal eetrisse minevas reality-saates "Farm Finland", mis tähendab, et igapäevaselt teda saatvad šampanjaklaasid ja parfüümipilved vahetab välja tema elus mõneks ajaks hoopis sõnnikuhark ja laudalehk.

Iltalehti avalikustas 12 osalist, kes tänasest Pieksämäki piirkonnas võtteid alustavad järgmisel aastal telesse mineva Nelonenil nähtava saate "Farm" tarbeks, kus tuntud inimesed murravad end rutiinist ja kaasaegsest mugavusest välja taluellu ning peavad seal igapäevaeluga toime tulles ka erinevates talutöödes võistlema. Kui mõni osaline etteantud ülesandega hakkama ei saa, tuleb neil niigi kasinates tingimustes veel mõnest mugavusest karistuseks loobuda. Saate võitja saab lisaks paljudele kasulikele oskustele ja aule ja kuulsusele ka 30 000 euro omanikuks.

Saates osalevad lisaks Saagimile iluduskuninganna ja modell Sara Chafak, endine suusataja Jari Isometsä, Niko Saarinen, valitsev Miss Soome Alina Voronkova, juutuuber Jaakko Parkkali, suusalegend Juha Mieto, laulja Katja Kätkä, räppar ja juutjuuber Chocolate, PR preili Riina-Maija Palander, tippväravavaht Noora Räty ja endine poksija Amin Asikainen.