KLÕPS | Nicki Minaji kaval pilt ajas fännid veelgi rohkem pöördesse: liiguta oma käsi, ma tahan ühte asja näha


KLÕPS | Nicki Minaji kaval pilt ajas fännid veelgi rohkem pöördesse: liiguta oma käsi, ma tahan ühte asja näha
Foto: Scanpix

Laulja Nicki Minaji fännid on juba pikemat aega üritanud leida kinnitust kuulujuttudele, mille kohaselt on staar justkui lapseootel. Näib, et iga uue pildiga on nad peatsetes rõõmusõnumites veelgi kindlamad.

Hiljuti tegi Minaj koostööd räppari Tekashi 6ix9ine'iga, kelle maine ka Minaji fännide seas palju kriitikat esile on kutsunud, vahendab Celebrity Insider.

Koostööpartnerile toetuse avaldamiseks jagas Minaj pilti endast ja Tekashi 6ix9ine'istl. "Viha on nõrk emotsioon, läbikukkumise märk," tuletas ta postituse pealkirjas meelde.

Olenemata Minaji kavatsustest tõmbas aga fännide tähelepanu hoopis räppari kõht, mida ta kätega varjata üritas. "Võta käed eest ära, ma tahan ühte asja näha," naljatas üks fänn kommentaariumis. "Ta on kindlasti rase," oli teine veendunud. "Ta peaks meiega mängimise lõpetama," on kolmas meeleheitel.

View this post on Instagram

Hate is a weak emotion, a sign of failure.

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Loetud päevad tagasi jagas Minaj pilti muusikavideost, kus toolil istuva laulja keha katsid vaid üle naba ulatuvad püksid ja värvilised kleepsud nibudel. Ka sellel pildil näevad fännid enda sõnul ilmselgelt kasvavat beebikõhtu.