KLÕPS | "Prooviabielu" Helen vabanes popi protseduuri abil üleliigsetest sentimeetritest ja näitas fännidele oma saledamat kõhtu

 (13)
Helen Kõpp
Helen KõppFoto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht

Tundub, et saatest "Prooviabielu" tuntud Helen Kõpp on täpselt samasugune naine nagu kõik teised ning muretseb rannahooaja alguse eel oma figuuri pärast. Nimelt jagas tõsielustaar Instagrami jälgijatega fotot oma saledamast figuurist, mille ta saavutas populaarse protseduuri, krüoteraapia abil.

“Mulle jäi viimasel ajal ette see rasvapunu mu kõhu peal, mida te võite varasematel piltidel hästi näha,” kurtis Kõpp. “Muidu ma olen nagu suht sale, aga tahaks, et kõhulihased oleks näha, mitte polstri all."

Kui Helen kuulis krüoteraapiast ehk külmaravist, mille abil paljud naised on keha probleemsetelt piirkondadelt sentimeetreid kaotanud, otsustas ta seda omal nahal järele proovida. “Proovisin ja mõjus! Ma loodan, et pildil on ka piisavalt näha, aga päris elus on,” muljetab ta Instagramis. “Näiteks mul kõht ei ripu enam kummardades üle püksiääre. Ühest korrast juba selline tulemus! Enne protseduuri oli ümbermõõt 77,5 ning kohe pärast 74,5 cm ja nüüd veel vähem.”