KLÕPS | Suisa lummav! Synne Valtri avalikustab, mida isolatsioonis kõige rohkem igatseb

 (3)
Eesti Laul 2020 I poolfinaal peaproov
Sünne ValtriFoto: Argo Ingver

Lauljanna Synne Valtri on kõigile teistele sarnaselt juba mitu nädalat kannatlikult kodus istuma. Kuigi puhkus kulub nii mõnelegi ära, siis kiire elutempoga harjunud artistil on kodus püsimine parajaks väljakutseks.

Sotsiaalmeediasse laetud pildil on Synne omale võrratu meigi teinud ja selga ajanud sädeleva pluusi. "Ma igatsen oma pöörast elu ilma ühegi pausi ja puhkuseta," selgitab lauljanna pildi pealkirjas.

Kui see on värske pilt, siis näitab Synne ka eeskuju kodustiiliks. Paljud naised ei välju pidžaamastki! Olgem kõik nagu Synne, et kaunid riided kapis tolmu ei koguks ja meigitooted vanaks ja raisku ei läheks.

Hiljuti ka Star FMis rääkinud Synne tunnistas juba siis, et olenemata kodustest toimetustest igatseb ta kindlasti ka lava. "Ma ootan väga meie bändiproove. Ma tunnen nendest tohutult puudust. Aga lava ja esinemised on vist number üks. Nii, kui piirangud maas on, ma panen kohe koti kokku ja lähen, ma ei tea kuhu, aga lähen. Tahaks oma publikule uuesti silma vaadata. See on küll see, millest ma puudust tunnen."


Rannap Roostevaba maailm