KLÕPSUD | Pilk ütleb kõik! Karmen Pedaru poseeris tuntud sporditähega ja nende silmist on näha armuleeki

 (54)
Anne&Stiil pidu
Anne&Stiil piduFoto: Alar Truu, Õhtuleht

Jõuludel postitas andis Eesti üks edukaimaid tippmodelle Karmen Pedaru mõista, et tema ja käsipallur Dener Jaanimaa vahel on süttinud armuleek. Laupäeva õhtul nautis kaunis paarike taaskord üksteise seltskonda ning fotosid jagati ka Instagramis.

Pedaru postitatud piltidel on näha, et noored isegi ei ürita varjata, et nende vahel oleks midagi. Mõlemal fotol hoiab Jaanimaa andunult modelli ümbert kinni ning kaunil must-valgel klõpsul vaatavad nad üksteisele armunud pilguga silma. Pedaru suul olev suur naeratus annab mõista, et ta on tõeliselt õnnelik.

Kuvatõmmis
Kuvatõmmis
Seotud lood:

Noorte kiirelt arenev suhe tuleb üllatusena, sest alles sügisel teatas Pedaru, et ta on vaba ja vallaline. "Ei meest ma ei soovi, aitäh! Mul on väga mõnus vallalise elu," ütles ta uudistesaates "Reporter".

Juba 2017. aastal sahistati, et Pedaru ja tema toonase abikaasa Riccardo Ruini liit on purunemas ning järgmisel aastal kinnitas modell, et kuulujutud vastavad tõele. “Ma ei ela enam abielunaise elu. Meil on käsil lahutus. Lihtsalt juhtus niimoodi," sõnas Karmen, toonitades, et tihe töögraafik polnud see, mis nende kooselule saatuslikuks sai.

"Olen nüüd piisavalt tark ja kaval, et läbi näha, kui mees jahib mu varandust. Neid luusereid on hästi palju. Abielu ei ole mulle enam oluline, see on kõigest paber. Aga eks igaüks tahab enda kõrvale kedagi, aga vahel on nii, et ei ole kedagi. Sellest pole ka midagi hullu," ütles ta eelmisel aastal Vikerraadiole.