KLÕPSUD | Viis patrulli ja ähvardaja! Sten Erik Jantson sattus rahumeelselt lahenenud segaduse keskmesse

 (2)
KLÕPSUD | Viis patrulli ja ähvardaja! Sten Erik Jantson sattus rahumeelselt lahenenud segaduse keskmesse
Lugejafoto

Esmaspäeval sai politsei väljakutse Vabaduse väljakule, kus esialgse info kohaselt üks mees endise tööandja juurde kurikaga õigust nõudma läks. Peagi selgus, et asjasse on segatud ka ärimees Sten Erik Jantson, kes aga vahejuhtumi osas napisõnaliseks jääb.

Pildil on näha, kuidas Jantson Loud'n'Live OÜ kontori ees kahe politseinikuga pärast vahejuhtumit vestleb. Ta ise sõnab Kroonikale, et ei näe endal seost juhtunuga ega soovi seetõttu seda ka kommenteerida.

Politsei kinnitab, et nad said väljakutse 8. juuni õhtul kell 17:27 Vabaduse väljakule, kus väidetavalt toimus kurikaga ähvardamine. "Sellistele väljakutsele reageerib politsei alati suurte jõududega, nii ka seekord ja seetõttu võis Vabaduse väljakul näha mitut patrulli," selgitab politsei pressiesindaja Annika Maksimov, miks oli lausa viis patrullautot kohal.

"Kuid kohapeal kõiki osapooli üle kuulates selgus, et kurikat ega muud taolist eset mehel kaasas ei olnud. Samuti ei pidanud ettevõtte töötajad olukorda rahu häirivaks või ähvardavaks. Sündmus lõppes rahumeelselt, menetlust kellegi osas ei alustatud," ütles politsei lõpetuseks.

Foto: Lugeja

Rannap Roostevaba maailm