KÕIGEST HALB NALI? Anu Saagim enda sõnul kanepit ei suitsetanud: kahjuks mitte või siis oli tegu mõne teise äärmiselt lahja loodusliku kraamiga

 (25)
KÕIGEST HALB NALI? Anu Saagim enda sõnul kanepit ei suitsetanud: kahjuks mitte või siis oli tegu mõne teise äärmiselt lahja loodusliku kraamiga
Foto: Kuvatõmmis

Nädala alguses ilmus Õhtulehe veebis palju furoori tekitanud videoklipp, milles saatejuht Anu Saagim olevat justkui oma saatekülalistega Delfi stuudios kanepit suitsetanud.

Õhtulehe loovjuht Anu Saagim, Telegrami peatoimetaja Mariann Joonas ning saatekülalised võtsid istet Delfi TV stuudiosse, et järjekordset saate "Tere, teile on Telegram!" osa filmida. Saates leidis aset intsident, mil saatejuht Anu Saagim kurtis närvilist olekut, mispeale saatekülaline võttis välja iserullitud sigareti. Esmalt tänas Saagim külalist kingituse eest, mispeale külaline kostis: "Ma arvasin, et me ikka siin kohe praegu teeme." Seejärel otsiti ruumidest tuhatoosiks sobiv anum ning Saagim küsis: "See on kanep, vä?" Saatekülaline vastas: "Jah, on küll jah."

Kuigi videoklipis mainiti selgelt kanepit, lükkab Anu Saagim paar päeva hiljem sellise väite ümber ja jätab mulje nagu oleks tegemist olnud vaid halva naljaga: "Mis puutub väitesse, et suitsetasime stuudios, kus peetakse Delfi poliitika- ja sporditeemalisi saateid kanepit, siis tuleb tõdeda, et kahjuks mitte või siis oli tegu mõne teise äärmiselt lahja loodusliku kraamiga. Loomulikult on siseruumides suitsetamine taunitav, seega saates osalejate poolsed siirad vabandused."