Konkurents tiheneb: Polaarmatka võistlustulle astus veel üks eestlane!

 (1)

Käimas on järjekordne võistlus pääsemaks iga-aastasele Fjällräven Polar matkale. Fjällräven Polar kujutab endast 300km pikkust 5-päevast matka kelgukoertega läbi Soome, Rootsi ja Norra polaaralade.

Eestlastest on seni pürginud tänavusele retkele vaid TV3 avalike suhet juht Kertu Jukkum ja eelmisel aastal ülekaaluka üldvõidu saavutanud loodusfotograafi Hans Markus Antsoni tüdruksõber Ketter Michelle, ent võistlustulle on astunud veel üks Eestist pärit noormees.

Andri Peetso on 25-aastane vabakutseline fotograaf ja filmitegija, kes viimased kolm aastat üritanud käima lüüa oma produktsioonifirmat. 2016. aasta alguses avastas noormees, et on oma elu raisanud töökohtadele, mis peale raha talle muud rahuldust pole pakkunud ning seetõttu otsustas ta oma asjad kokku pakkida ja maailma avastama minna. "Kuna kõikidel mu sõpradel minust kopp ees, otsustasin end ise vabatahtlikult riigist välja saata. 40,000 häält ja ma lähen minema," promob Andri end sotsiaalmeedia vahendusel.

Hetkel on noormees alles 98ndal kohal, ent hääletus lõpeb alles 15. detsembril ja seega on veel kõik võimalik! Andri poolt saad hääletada SIIN!

Loe lisaks: Kertu Jukkum polegi ainuke! Ülipopulaarsele polaarmatkale pürgib ka eelmise aasta võidumehe pruut

Rannap Roostevaba maailm