"Kontorist" tuntud Ed Helms: ma toetan näomaske mitte kandvate inimeste häbistamist

 (11)
"Kontorist" tuntud Ed Helms: ma toetan näomaske mitte kandvate inimeste häbistamist
Foto: Scanpix

Sarjast "Kontor" ja "Pohmaka" filmidest tuntud Ed Helms on väga kriitiline inimeste osas, kes näomaski ei kanna ning toetab nende avalikku häbistamist.

Conan O'Brienile antud intervjuus tunnistas näitleja, et Los Angeles on täis inimesi, kes maski kanda ei taha, ja selle tõttu peaks neid avalikult häbistama, et nad seda nii enda kui teiste turvalisuse osas teeksid.

Conan ütles, et kaine mõistuse hoidmiseks peaksid inimesed rohkem väljas käima, tehes seda vastutustundlikult.

"Mina saan [väljas käia – toim], sest ma elan naabruskonnas, kus on võimalik jalutada. Siin on palju näomaski mitte kandvate inimeste häbistamist. Kui sa maski ei kanna, siis teised vaatavad sind pahaselt. Ja pahased pilgud on seda hullemad, kui need tulevad maski tagant, kuna sa näed siis vaid silmi," rääkis Helms olukorrast oma naabruskonnas.

"Aga mina toetan seda. Mina toetan maski mitte kandvate inimeste häbistamist, sest keegi võib aevastada ja tappa terve su perekonna. Oleme kõik siiski vastutustundlikud," lisas Ed Helms.

Los Angelese maakonnas on kinnitatud 36 259 koroonaviirusesse nakatunut ja 1755 surma. Nakatunute arv on pool tervest Californiast, kus on kinnitatud 74 946 nakatunut ja 3108 surma.