Köögikubjas Juha Rantanen aeti ülekäigurajal auto alla

 (62)
Köögikubjas Juha Rantanen aeti ülekäigurajal auto alla
Kanal 2

Täna kella 16.12 ajal juhtus Tallinnas Endla tänav 45 juures liiklusõnnetus, kus auto sõitis ülekäigurajal otsa kahele inimesele. Üks ohvitest oli Kanal 2 saate "Köögikubjas" juht Juha Rantanen.

"Tulin Kristiine keskuse juurest rohelisega üle tee, kui auto lihtsalt otsa sõitis," rääkis Rantanen, kes pärast õnnetust ka haiglasse tervisekontrolli saadeti, Publikule. 

Rantanen, kellel õnnetuse hetkel oli seljas raske seljakott ja mõlemas käes kilekotid, rääkis, et mats oli päris tugev. "Lendasin ikka mitu meetrit ja löök oli nii tugev, et seljakotti mul maandudes igatahes enam seljas polnud. Kogu ostetud toit oli mööda teed laiali."

"Vasak käsi ei tööta praegu eriti hästi ja jalg on ka valus," rääkis Rantanen ja lisas, et on siiski üliõnnelik, et asi nii väikeste vigastustega lõppes.

"Kuskil on ilmselt kaitseingel ikka olemas," usub Köögikubjas.

Kuigi Juha astus teele rohelise tulega ning tema seljakott ning jope on helkuritega varustatud, lubab ta edaspidi veelgi ettevaatlikum olla ja valgusfoori taga 100% kindel olla, et kõik autod on peatunud.

"Selliseid asju juhtub ikka liiga tihti," paneb Rantanen autojuhtidele südamele, et isegi kollase tulega on ristmiku ületamine keelatud.

Loe lisaks: Punast tuld eiranud juht sõitis ülekäigurajal jalakäijatele otsa