Koristusfirma süüdistab "Kodutunde" produtsenti annetusrahade muul otstarbel kasutamises

 (219)
Täiendatud
Saateprodutsent Kristi Nilov on keskel
Nilov facebook.com / kodutunne

"Kodutunde" produtsent Kristi Nilov ja puhastusfirma Kuldsed Käed läksid Facebookis avalikult sõnelema. Vestlusest süüdistas firma naist, et ta on oma kodupuhastuse arveid tasunud firma Õuetuba OÜ arvelt, kuhu kantakse heategijate annetused, mis on mõeldud "Kodutunde" abivajajatele. Nilov kinnitab aga, et ei ole kunagi ja mingis ulatuses saate „Kodutunne“ raames tehtud annetusi ja rahalisi vahendeid kasutanud isiklikes ega äriühingu huvides.

Kirsti Nilov peab vajalikuks selgitada, et Õuetuba OÜ on alates 2010. aastast telesaadete tootmisega tegelev äriühing ning otseselt seotud ka „Kodutunde“ projektiga. Äriühing omab iseseisvat majandustegevust ja rahalisi vahendeid ettevõtlusest, mida kinnitavad ka avalikult kättesaadavad majandusaasta aruanded. Õuetuba OÜ kui äriühing on koristusteenuse eest maksnud ettevõtte majandustegevusest laekunud rahaliste vahendite arvelt ning Kristi Nilov ja Õuetuba OÜ ei ole mitte kunagi ja mingis ulatuses saate „Kodutunne“ raames tehtud annetusi ja rahalisi vahendeid kasutanud isiklikes ega äriühingu huvides.

Varemgi skandaalidesse kistud "Kodutunde" produtsendi Nilovi ja koristusfirma Kuldsed Käed vahel arenes teineteisesüüdistamine nii:

Kristi Nilov: "Mul oli 2 aastat koristusfirma - Kuldsed Käed, olin tõeliselt õnnelik alguses, et keegi aitab mind aga kurb on see, et tänase päevani üritan likvideerida kahju, mis nad mu kodus tekitasid. Olen ostnud erinevate kangusastmetega kodukeemiat, et saada oma tualetid taas puhtaks. Täna võtsin asja korralikult ette, isegi profi vahendid ei aita. Keegi oskab ehk soovitada head koristajat?"

Seotud lood:

Kuldsed Käed: "Kahju küll, et te ei ole siiamaani ikka veel koristajat leidnud. Lepingu lõpetamine toimus meie algatusel. Erilist kahju te pole ju saanud, kuna maksate kõik arved Õuetuba OÜ arvelt, kuhu heausksed inimesed annetavad!"

Kristi Nilov: Kuldsed Käed, kujutad sa pilti vaid milline avaldus? Millised annetajad? Ja kas teie olete OÜ Õuetuba ja teenite seda?
Teie arvates siis, vahet pole, kes maksab, tööd võib eriliselt sitasti teha?

Kristi Nilov: "Õuetuba saabki seda maksta, sest Õuetuba võtab peamiselt kõik oma kliendid just sel aadressil vastu, et kulusid kokku hoida. Puhtus oli see vaid mida OÜ Õuetuba teilt palus!"
Kristi Nilov: "Selgituseks - tõde on tõesti see, et Kuldsed Käed lõpetasid teenuse osutamise, sest mul jäi üks arve viibesse. Minu naaber, kes ka puhastusteenuseid osutab tuli vaatama, millest ma siis ilma jäin... Ahhetas ja ei uskunud, et keegi lihtsalt käib ruumist läbi ja raha julgeb küsida 50 eurot korra eest! Nad ei võta isegi tolmu mitte, kui raamatuid omad siis need sinna tolmukihi alla jäävadki. Mitte ühtegi tasapinda nad ei puhasta, klaasitagused ja köögikubupealne pole nende töö. Ainus, mis nad teevad, on keskelt põranda ületõmbamine."