Korralik pomm: Martin Repinski annab Eesti Ekspressi kohtusse: riigikogu palgal on mul sellega tegelmiseks piisavalt ajalist ressurssi

 (74)
Martin Repinski
Martin RepinskiFoto: Priit Simson

Martin Repinski jõudis maaeluministrina uue valitsuse nimekirjas püsida pisut üle kahe nädala. Nüüd, kus eksminister jääb nühkima riigikogu pinki, jääb tal enda sõnul rohkem aega, et asuda lahtisi otsi kokku sõlmima. Käimas on otsingud kitsefarmile väärilise juhi leidmiseks, ning ühtlasi on langetatud otsus farmi kitsaskohtadega lagedale tulnud Eesti Ekspress kohtusse anda.

"Ministri ametisse paika jäädes ei oleks ma kohtukulli ette kippunud, kuid Riigikogupalgal on mul sellega tegelemiseks piisavalt ajalist ressurssi," põhjendab Repinski Kroonikale. Ühtlasi on mees otsustanud leida korralik inimene, kes tema kitsefarmi ohjad enda kätte võtaks: "Olen mitme inimeseg läbirääkimisi pidanud, kuid pole veel kindlat kandidaati leidnud," kinnitab ta.

Viimased pinevad nädalad on Repinski kinnitusel teda ainult tugevamaks teinud: "Selle lühikese aja jooksul õppisin inimesi paremini tundma ja langetasin ka otsuse, et annan Eesti Ekspressi kohtusse. Praegu valmistame juristiga dokumente ette."

Refereeritud Kroonikast