Kris Jenner ennustas Kim Kardashianile tumedat tulevikku: arvasin, et temast saab narkosõltlane


AWARDS-MTV/
AWARDS-MTV/Foto: Mario Anzuoni, REUTERS

Seltskonnatäht Kim Kardashian teatas hiljuti, et võttis umbes kümmekond aastat tagasi ecstasy't oma esimeses pulmas, ning avalikustas, et oli narkouimas ka teda maailmakuulsaks teinud seksivideo salvestamise ajal. Nüüd avalikustas Kim, et teda päästsid sõltuvusest ema Kris Jenneri õpetlikud sõnad.

Kuulsaima Kardashiani sõnul on ta emaga olnud alati väga lähedane, ning pärast narkootilise aine tarvitamist rääkis ta sellest ka Krisile. "Ma mäletan seda nii selgelt. Ta istus pesumasina peal ja ütles mulle, et ühel päeval saan ma lapsi ja et ma rikun ennast sellega ära. Ta oli nii kurb ja ta ei teinud kunagi narkootikume," ütles Kim hiljuti jutusaates "Busy Tonight".

"Ta oli nii pettunud, sest ta arvas, et minust saab üks hull narkomaan. Ma mõtlesin, et tal on õigus. See poleks olnud minulik. Ning tänu sellele pole ma tarvitanud narkootikume rohkem," kirjeldas ta elumuutvat otsust.

Kardashian on teinud täieliku lõpparve narkootikumidega, ning vaevu joob alkoholigi. Temale lähedane allikas ütles mõned kuud tagasi, et Kim võtab mõnel sünnipäeval või üritusel klaasi šampanjat, kuid see on tema piir.

Rannap Roostevaba maailm