Krista Lensin: ei kujuta ette, et mahuksin väiksemale pinnale kui sada ruutu!

 (160)
Krista Lensin: ei kujuta ette, et mahuksin väiksemale pinnale kui sada ruutu!
Foto: Ilmar Saabas

Tuntud telenägu Krista Lensin elab koos kuueaastase tütrega Viimsis ühe kortermaja viimasel korrusel. Ruumika sajaruutmeetrise põneva lahendusega korteri ostis ta talle täiesti omaselt impulsiivsel moel: nägi netiportaalis pilte, sõitis kohale ja lõi müüjaga käed muid variante vaatamata-kaalumatagi.

“Olin Ameerikas elades harjunud, et kodus on palju ruumi. Ma ei kujutanud ette, et mahuksin lapsega kahekesi väiksemale pinnale kui sada ruutu,” seletab Krista Naistelehe Nipiraamatule.

Tema kodu sisustab suuresti enda välja mõeldud mööbel. “Mul on oma kiiksud — ma ei taha kodus ümber asjade käia ja kõik sahtlid peavad olema suured!”
Suurim vaatamisväärsus Krista kodus on ilmselt elutoa diivan, mis on sama suur kui mõne mehe magamistuba — viis ruutmeetrit. Teist sellist pole kusagil, sest perenaine lasi selle spetsiaalselt teha.

Triikimist ja tolmu tõmbamist Krista ei armasta. “Triikimises aitab vahel mind mu ema. Põrandapesu jätan rahulikult koristaja hooleks, kes meil üle kahe nädala käib,” seletab ta.

Rannap Roostevaba maailm