Kristel Aaslaid endistest toitumisharjumustest: sõin ühe suhkruvati, seejärel ühe pooliku ja siis ostsin endale veel ühe suhkruvati

 (3)
Kristel Aaslaid
Kristel AaslaidFoto: Kristjan Järv

Multitalent Kristel Aaslaid on viimaste aastatega teinud läbi suure muutuse ja palju sportlikumasse vormi saanud. Seriaalist "Padjaklubi" suure tuntuseni jõudnud neiu tunnistab LP-s, et suur magusasõber on muutunud pigem soolase toidu armastajaks.

„Kui lapsena käisin perega Soomes lõbustuspargis, sõin ühe suhkruvati, seejärel ühe pooliku ja siis ostsin endale veel ühe suhkruvati ja tundsin, et tegelikult tahaks veel midagi magusat,” meenutab Kristel oma kunagist magusaisu. „Nüüd on pärast õhtusööki pigem tunne, et võtaks magusa ampsu, aga kolme suhkruvatti ilmselt enam ära ei sööks,” muigab ta.

Andekas laulja, kelle köögis valmivad põhiliselt pastad ja ahjuroad, armastab väga kokata, kuid viimasel ajal teeb seda üha harvem, sest aega ei ole. „[Toidukuller] Wolt on ülihea, aga vahel ka saatanast, sest see on lihtsalt nii mugav. Neil on hea valik, ei pea kogu aeg ühte ja sama asja sööma.” Praegune lemmik on suši.

Artikkel refereeritud LP-st.