Kristen Bell avalikustas suurima õppetunni, mille sai abikaasa alkoholismi ravist


Kristen Bell avalikustas suurima õppetunni, mille sai abikaasa alkoholismi ravist
Foto: Scanpix

Näitleja Kristen Belli ja Dax Shepardi suhe on Hollywoodi üks armsamaid ja edukamaid, kuid ka neil ei ole alati kõik ideaalselt sujunud.

Hiljutises intervjuus avalikustas Kristen Bell, et abikaasa alkoholismi ravi õpetas ka talle nii mõndagi, vahendab E! News.

Abikaasa ravi kõrvalt jälginud Bell tunnistab, et vajas ka ise õpetust, kuidas asjadega toime tulla, kui olukord eriti tume tundub. "Sa pead lihtsalt järgmise õige sammu tegema. Tõused püsti, see on järgmine õige samm. Pesed oma hambad ära, see on järgmine õige samm. Väga üks samm korraga."

Bell avalikustas ka enda raske võitluse depressiooniga, millega on vaeva näinud alates ajast, mil oli 18-aastane. Olenemata aastatepikkusest võitlusest sai näitleja alles hiljuti aru, et tema kogemus võib kellelegi õpetuseks olla.

"Ma mõistsin, et see on häbi, mis takistab inimestel sellest rääkida. Tundsin end kohe vastutustundetuna, sest tõesti hoolin sellel teemal teadlikkuse tõstmisest. Esitlen end kui õnnelikku ja lõbusat tüdrukut, kes läheb naeratades läbi elu, aga ei ole kunagi rääkinud neist päevadest, mil nii ei lähe."

Rannap Roostevaba maailm