Kristen Michal Kirkorovi kontserdist: see jutt ei ole arukas, arvan

 (6)
Delfi valimisõhtu
Delfi valimisõhtuFoto: Taavi Sepp

Reedel astub Tondiraba Jäähallis lavale Filipp Kirkorov. Kontserdi esindaja sõnul ei näe ta mingit põhjust ürituse tühistamiseks. Kristen Michal temaga ei nõustu.

"Pileteid müüakse, just proovisin. Korraldaja kinnitab, et tulemas on hulga staari fänne Venemaalt ja Lätist, pealegi keegi vaevalt, et haigeks jääb, ega keegi ju Itaaliast ei tule. See jutt ei ole arukas, arvan," selgitab Michal.

Michal toob näiteid, et Maaleht jättis ära umbes sama suure külastatavusega Eakate Festivali, just teatati ka suure tehnoloogiakonverentsi Latitude59 edasilükkamisest ja väiksema mahuga üritusi muudetakse ära iga tund ja päev. "Sest mure inimeste tervise pärast on reaalne ja hooliv tuleb olla igal sammul."

"Sellist suurt publikut kokku kutsuda, eriti peale peaminister Ratase tänast soovitust üle 100 osalejaga üritused ära jätta või edasi lükata, saaks vaid rumal või pahatahtlik inimene. Nii tehes ei võtaks me oma inimeste kaitsmist tõsiselt. Umbes nagu need mõned spordimanagerid kes kutsusid Itaalia mängumehed Saaremaale, sest mäng ja müüdud pilet kaalus üles päriselu. Tagajärge teame, Tallinnas saab paanikata ennetada, seda tasuks teha."

Rannap Roostevaba maailm