Kristen Stewartil soovitati oma biseksuaalsust varjata: ma ei taha selliste inimestega töötada

 (16)
Kristen Stewartil soovitati oma biseksuaalsust varjata: ma ei taha selliste inimestega töötada
Foto: Scanpix

Näitlejanna Kristen Stewart, kes hiljuti fännidele pigem naissoost kallimatega silma on jäänud, tunnistab, et on pidanud oma eelistusi teadlikult varjama.

Noortefilmiga "Videvik" meeletult kuulsust kogunud Stewart selgitab, et sai karjääri alguses nõuande oma biseksuaalseid eelistusi varjata, vahendab Yahoo.

"Mulle on otse öeldud, et kui sa endale teene teed ja väljas oma tüdruksõbra kätt ei hoia, siis võid isegi Marveli filmi pääseda," meenutas näitlejanna ebameeldivat vestlust.

Stewart tunnistab, et talle tutvustati vanakooli mõtteviise, mille kohaselt peaks näitleja soovima oma mainet ja karjääri parandada ning sealjuures arvestama, et kõigile ei meeldi tema kaaslaste valikud. "Neile ei meeldi, et sa ei pea ennast ei lesbiks ega heteroks. Inimestele meeldib asju teada, seega mis kuradi asi sina oled?"

Nüüd on ta omale kindlalt selgeks teinud, et ei lase endale taas nii öelda. "Ma ei taha selliste inimestega töötada."

Praegu on Stewart suhtes stsenaristi Dylan Meyeriga, kuid näitlejanna armuminevik on omamoodi kirju. Stewarti endiste kallimate hulka kuuluvad modell Stella Maxwell, laulja St Vincent, stilist Sara Dinkin ja näitleja Robert Pattinson.