Kristi Nilov Lahteini avariist: ta kartis kõige rohkem just autoavariisid ja sõitis maanteel keskmiselt 80 kilomeetrit tunnis


Signe Lahtein
Signe LahteinFoto: Priit Simson

Sel nädalal lahkus meie hulgast traagilisse autoavariisse sattunud "Kodutunde" saatejuht Signe Lahtein. "Kodutunde" produtsent Kristi Nilov sõnas LP-le, et Signe oli ettevaatlik autojuht ja õnnetuse asjaolud on veel segased.

"Kõige müstilisem on see, et õnnetus juhtus temaga, kes ta kartis kõige rohkem just autoavariisid ja kellele surmateemad olid väga rasked. Ta sõitis autoga maanteel kogu aeg keskmiselt 80 kilomeetrit tunnis ja ka tol saatuslikul õhtul sõitis "Kodutunde" võttebuss temast mööda, sest Signe sõidutempo oli väga rahulik," meenutas Nilov.

"Kodutunde" produtsendi sõnul oli Lahtein väga ettevaatlik ja eeskujulik autojuht. "Ta kulges omas tempos ega rääkinud autoroolis kunagi telefoniga, tal oli hands free seade."

"Ootame ametliku ekspertiisi ära, aga minuni jõudnud info järgi ei sooritanud Signe enne õnnetust maanteel mingit möödasõitu. Pealtnägijad ütlevad, et reka oli risti teel, visates Signe hokikepi efektiga teelt minema," lisas Nilov.

Loe refereeritud artiklit pikemalt LP-st!

Rannap Roostevaba maailm