Kristiina Heinmets-Aigro Vahur Kersna väljaütlemisest: arvamusliidrid peaksid võimu kasutama muuks, mitte sildistamiseks

 (17)

Sel pühapäeval näitab ETV uuesti Vahur Kersna möödunud soojas suves paksu pahandust tekitanud saadet "Kersna kõnnib Kadriorus". Telemees ütleb, et ta oleks väga imestunud, kui peale seekordset versiooni Lasnamäe prussakad nagu üks mees tagumistele sõrgadele ei tõuse. Selline kommentaar kurjustas aga eksmiss Kristiina Heinmets-Aigrot, kes võttis antud teemal sõna nii sotsiaalmeedias kui ka TV3 "Seitsmeste" eetris.

“Ma ei ole absoluutselt solvunud, aga ma arvan, et me peaksime lõpetama ühiskonnas sildistamise — olenemata meie etnilisest kuuluvusest ja sellest kust me pärit oleme,” lausus Heinmets-Aigro. “Need inimesed, kellel on läinud elus hästi, peaksid kasutama oma arvamusliidri positsiooni õilsamatel eesmärkidel.”

"Pean olema alandlikult rõõmus ja õnnelik selle üle, et mul on läinud elus hästi, aga mul on väga palju tuttavaid, kellega me oleme Lasnamäel ühes ja samas majas üles kasvanud. Me kõik seisime käsikäes kõrvuti nendes saiasabades, meil oli korteri koridori nurgas see kartulikott ja olenemata regioonist või Eestimaa paigast me kõik kasvasime nii üles. Mõnel on läinud täna paremini, mõnel halvemini, aga meie, kes meil on läinud hästi, ei tohiks ära unustada, et me kõik tuleme võrdsetest tingimustest," seletab naine.

Vaata lähemalt videost!