Kristina Kuusk säras Marko Kiigajaani käevangus!

 (10)
Marko Kiigajaan, Kristina Kuusk
Marko Kiigajaan, Kristina KuuskFoto: KALEV LILLEORG

Eesti vehklemisnaiskonnas end maailmameistriks vehelnud Kristina Kuusk (33) näib olevat kümnesse tabanud ka kaaslase valikul – Spordiaasta Tähed 2018 galal veetis ta aega koos endise võistlustantsija Marko Kiigajaaniga (31), kes sai tuntuks kunagisest hittsaatest "Tantsud tähtedega".

Kristina ja Marko postitasid ilusatest hetkedest galalt meenutuse ka sotsiaalmeediasse. „Spordiaasta tähed on selleks aastaks valitud, palju õnne veel kord kõikidele võitjatele ning jääme ootama uusi ja veel vingemaid tulemusi juba järgmisel aastal!” kirjutas Kuusk allkirjaks fotole, kus ta Kiigajaaniga poseerib. Kuuse kõrval lisas jäädvustuse Facebooki ka Marko, märkides, et ta tunneb ennast peol suurepäraselt.

Kirstina Kuuse sõnul nad Kiigajaaniga siiski paar ei ole. „Tegemist on lihtsalt minu ühe väga hea sõbraga. Olen ka eelnevalt koos sõpradega üritustel käinud ning kindlasti ka jätkan seda trendi,” sõnab Kuusk.

Tõepoolest, näiteks Eesti Vabariik 100 vastuvõtul nähti vehklejat koos Kuldar Kongoga ja Marko on üritusi väisanud teiste sõbrannade seltsis. Näiteks 2011. aasta presidendi vastuvõtul oli ta saatjaks saate „Tantsud tähtedega“ partnerile ja toona veel poliitikas ilma teinud Evelyn Sepale, saate ajal peeti neid ka paariks…

Olgu pealegi vaid sõbrad, meie hoiame Kristinale ja Markole pöialt!