Kristjan Jõekalda telekarjääri hirmsaima hetke korraldas Tõnis Mägi: pistke oma saade, kuhu tahate, mina seda asja kaasa ei tee ja lähen minema

 (74)
Kristjan Jõekalda telekarjääri hirmsaima hetke korraldas Tõnis Mägi: pistke oma saade, kuhu tahate, mina seda asja kaasa ei tee ja lähen minema
Kollaaž / Delfi

“Nädalalõpp Kanal 2ga” jõuab eeloleval reedel piduliku verstapostini ehk eetrisse läheb 100. saade. Tähtsa sündmuse puhul rääkisid saatejuhtide tandem Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, mis neil ligi nelja aasta jooksul vahvat on juhtunud. Ühte saatesse kutsuti kaks vanameistrit Ivo Linna ja Tõnis Mägi. Viimane viskaski Jõekaldale vahva vimka ning jõudis kohale tund aega varem kui planeeritud.

"Ühel hetkel tuli toimetaja minu juurde ja ütles: “Kristjan, Tõnis Mägi on juba kohal!“ Läksin sinna, kohtusin esimest korda niivõrd tähtsa inimesega, ise kergelt kohmetunud, et kuidas ma nüüd seletan, et ta peab tund aega tühja passima, sest meil oli ju kokkulepe hilisema suhtes," meenutab Jõekalda, kuidas muusik tal vaiba jalge alt oskas tõmmata.

"Põhimõtteliselt ütles ta, et pistke oma saade, kuhu tahate, mina seda asja kaasa ei tee ja lähen minema," jätkab telemees oma hirmsaima kogemuse jagamist, kuidas Tõnis Mägi pahaseks sai ja võtted ähvardasid luhta minna.

Muusik luges veel tiraadi, ent ühtäkki läks tal nägu laia naeru täis ja ütles naljaga: “Hakkasin varakult sõitma, et rahulikult kohale jõuda. Jõudsin varem, küll ma ootan!”

Refereeritud artikli täisteksti leiad Õhtulehest.