Kroonikat võitnud Erika Salumäe: ma ei soovi mitte ühelegi Eesti meediaväljaandele anda enam ühtegi intervjuud!

 (120)
Kroonikat võitnud Erika Salumäe: ma ei soovi mitte ühelegi Eesti meediaväljaandele anda enam ühtegi intervjuud!
Foto: Ilmar Saabas

Neljapäeval teatas naine oma Facebooki kontol, et pikaaegselt kestnud kohtuprotsess Kroonikaga jõudis lõpuni: "Võitsime 1,5 aastat kestnud kohtuprotsesssi laimuartikli avaldanud Kroonikaga." Publik küsis Salumäelt kõnealuse teema kohta kommentaari, millele olümpiavõitja vastas: "Ma ei soovi mitte ühelegi Eesti meediaväljaandele anda enam ühtegi intervjuud. Palun mõistmist! Võite selle sõnumi edastada."

Kahekordset olümpiavõitjat Erika Salumäed ning endist teleajakirjanikku Ene Veiksaart ärritas Kroonika eelmise aasta aprillis avaldatud artikkel, milles väideti, et Veiksaar ohverdas Hispaanias elamise nimel suhted oma lastega. Samas artiklis spekuleeriti Hispaanias elavate ja töötavate Salumäe ja Veiksaare sõprussuhete läheduse üle.

Ajakiri Kroonika on kohtus kaotajaks jäänud juba teise artikli pärast, kui lugude kangelased, tuntud avaliku elu tegelased, nõudsid kohtult õigust nende lastele tekitatava kahju pärast. 2013. aasta juulis võitis lauljanna Birgit Varjun väljaannet riigikohtus ning sai 5000 eurot hüvitist.

Rannap Roostevaba maailm