Kui äiast saab ämm: kuidas läks Kanye Westi esimene kohtumine Caitlyn Jenneriga?

 (3)
US-THE-2015-ESPYS---SHOW
US-THE-2015-ESPYS---SHOWFoto: KEVIN WINTER, AFP

Pühapäeval esilinastub E! dokumentaalsari Caitlyn Jenneri uuest elust "I Am Cait", kus näeme naise esmaseid kohtumisi tema pereliikmetega.

Kanye Westi reaktsioon Caitlyniga esmakordelt kohtudes oli imeline, vahendab Toofab.

"Mis toimub?" küsis Kanye Caitlyni emmates.

"Kanye ja mina pole kunagi väga lähedased olnud, aga ma armastan tema avatud meelt ja kuidas ta on aidanud Kimil olukorraga hakkama saada," tunnistas 65-aastane Jenner.

"Ma arvan, et see on üks tugevamaid asju, meie kontrollitud tajuga inimeste eksistensi jooksul juhtunud," ütles Kanye Jennerile. "Sul poleks saanud olla rohkem katsumusi."

"Sa oled ilus!" rõkkas Kim. "Tead, mind šokeerib, kui kohn sa oled. Sa näed välja täpselt nagu Kendall. Nagu Kendalli ema."

Samuti avaldab sari ka olümpiavõitja esimese kohtumise oma ema Esther Jenneriga. Naine oli väga närvis enne emaga kohtumist ning mõtiskles, kas peaks sünnipäevakaardi allkirjastama Caitlyni või Bruce'ina.

"Ma arvan, et ta on väga kaunis naisterahvas. Ta on ikkagi Bruce. Ma armastan teda nii väga, " avameelitses Ester, kelle jaoks on muudatused võtnud palju harjumist.

Kardashian/Jenneri klanni noorimat liiget tabas Caitlyniga hellushetk ning tütar kinkis talle juuksepikendused enda isiklikust brändist.