Kui kurb! Helen Adamson ei toonudki Martini tiitlit Eestisse!

 (11)
Lisatud video võitjast!
Kui kurb! Helen Adamson ei toonudki Martini tiitlit Eestisse!
Promofoto

Täna avaldati mitmeid kuid kestnud Martini Royale Casting talendijahi võitja, kelleks osutus hispaanlanna Bárbara González. Uus naisstaar selgitati välja Milanos, Martini Terrazzas toimunud finaalis, kus Eestit esindas seitsme finalisti seas ka Helen Adamson, kes hoolimata kõrgest finaalikohast võidust ilma jäi.

"Mul on Bárbara üle äärmiselt hea meel. Ta on väga särav, siiras ja niivõrd positiivne isiksus, et tema hea energia paneb inimesi tema ümber end hästi tundma. Oma lihtsuse ja omapäraga võlub ta kindlasti kõiki! Ta on igati võitu väärt,“ ütles Eesti finalist Helen Adamson. "Olen äärmiselt liigutatud mulle avaldatud toetusest ning tänulik kõigile, kes minu poolt hääletasid ja mulle kaasa elasid. Tänu teile sain ma elu kogemuse Milanos!“ lisas Helen Adamson.

Naised, kadestage nüüd! Bárbara González saab auhinnaks 150 000 eurot, 12 paari prantsuse kingadisainer Christian Louboutin’i kingi ning 12 komplekti disainerrõivaid. Lisaks on tal au olla järgmisel aastal Martini 150. sünnipäeva-aasta kõneisik ja reklaamnägu. Varem on Martini reklaamnägudeks olnud maailmakuulsad staarid, nagu Charlize Theron, Naomi Campbell ja Monica Bellucci.