Kui ropult rikkad on siis ikkagi meie rikkad? 87, 66, 32 kinnistut...Vau!

 (10)
Tatjana Liksutova
Tatjana LiksutovaFoto: Tiit Blaat

Kui kõnnid mööda Eestit või mõnes meie riigi suuremas või väiksemas linnas, pole sul ilmselt õrna aimugi, kui palju neist suurepärasest luksuskorteritest ja -majadest Eesti ropprikaste koorekihile kuulub. Kui lihtinimesel on võib-olla heal juhul korter, maja ja väga heal juhul ka suvila, siis nii mõnelgi Eesti ärikal on kinnisvaraobjekte rohkem, kui terve elu jooksul ära elada jõuaks! Kroonika tegi vahva kokkuvõtte:

Näiteks valuutavahetuse ja kullamüügiga tegeleva firma Tavid suuromanikule Alar Tammingule kuulub seitse kinnistut. Kasiinoketi Olympic Entertainment Group suuromanikule Armin Karule ja ta abikaasale kuulub kokku viis kinnistut. Sama suurt kinnisvaraportfelli omab Viru Keemia Grupi aktsionär Ants Laos. Kõik see on aga esirikaste kõrval kukepea.

NG Investeeringute üks omanikke Enn Kunila omab aga 13 kinnistut, Viru Keemia Grupi suurosanik Elar Sarapuu hoiab enda haardes 32 maatükki. Moskva abilinnapea Maksim Liksutovi eksabikaasa Tatjana Liksutova uhkeldav 66 kinnistuga. Miski ei löö üle aga samuti Viru Keemia Grupi suurimat omanikku Priit Piilmanni, kes omab 87 kinnisvaraobjekti!

Pikemalt loe Kroonikast!