Kuidas näeb 43aastane Victoria Bechkam välja nagu 23aastane? Üks tema näohooldus maksab ...

 (3)
Kuidas näeb 43aastane Victoria Bechkam välja nagu 23aastane? Üks tema näohooldus maksab ...
Cannes'i filmifestival 2016Foto: Alberto Pizzoli, AFP

Eile pidas moedisainer ja popikoon Victoria Beckham oma sünnipäeva. Kuidas 43aastaseks saanud nelja lapse ema nii hea välja näeb?

Daily Mail vahendab, et Victoria Beckhami tervisest pakatava jume taga on dermatoloog Harold Lancer. Arst, keda armastatud sajad A-klassi staarid.

Victoria Beckham on dr. Harold Lanceri klient olnud 15 aastat ja mees on tema jaoks töötanud välja spetsiaalsed hooldused. Lisaks on Lancasteril ka omanimeline kosmeetikumide sari, mida Beckham kasutab.

Dr. Lancer on tuntud unikaalsete protseduuride poolest ja Victoria Beckhamile teeb ta sageli hapnikuga maski, mis aitab tublisti verevarustust parandada. Ühe hoolduse hind on aga erakordselt kallis - see võib küündida 10 000-20 000 euroni.

Bechkam on öelnud, et saab Dr. Lanceri juures iga kuu näohoolduseid. Ilus välimus naisele võib koos Dr. Lanceri kosmeetikaga maksta aastas kokku veerand miljonit eurot. Ilmselt on see Beckhamitele siiski väike summa, sest väidetavalt on nad rikkamad, kuid Inglise kuninganna Elizabeth II.