Kuidas nii? Ameerika president Donald Trump ei teinud abikaasale sünnipäevakingitust, kuna oli hõivatud Twitteris säutsumisega

 (37)
Kuidas nii? Ameerika president Donald Trump ei teinud abikaasale sünnipäevakingitust, kuna oli hõivatud Twitteris säutsumisega
Scanpix

Ameerika Ühendriikide president Donald Trump ütles, et oli liiga hõivatud, et abikaasa Melania Trumpile sünnipäevakingitust osta. Melania Trump sai neljapäeval 48-aastaskeks. Donald olevat väidetavalt aga hõivatud olnud Twitteris säutsumisega.

Foxi telekanali telefoniintervjuus ütles Trump, et ta otsustas saatesse helistada, kuna hiljuti oli tema abikaasal sünnipäev. "Ma valisin selle väga tähtsa päeva, sest täna on Melania sünnipäev. Seega palju õnne sünnipäevaks, Melania!"

Kui Ühendriikide presidendilt uuriti, mis ta abikaasale kinkis põrutas ta konkreetselt: "Ma parem ei laskuks sellesse teemasse, sest mind võivad pahandused oodata. Ma kinkisin talle kaardi, okei?! Te ju teate, et ma olen väga hõivatud inimene ja mul ei ole aega, et joosta ringi ja otsida kingitusi. Kinkisin talle kaardi ja lilled.

Hiljuti külastas Ameerikat Prantsusmaa president Emmanuel Macron ja abikaasa Brigitte Macron. Siis paljastas Brigitte Macron, et Melania ei saa mitte midagi teha. "Ta ei saa Valges Majas isegi akent avada. Ta ei tohi hoonest lahkuda. Ta on palju rangemates raamides kui mina. Ma võin Pariisis iga päev õues käia."