KUIV SEPTEMBER: Aga Oja-Pets? Vaata, millised Eesti tuntud vannuvad kuu aega mitte tilkagi alkoholi tarbida

 (103)
Tuuli Rand
Tuuli RandFoto: Instagram@windybeachofficial

"Septembris ei joo" kampaania võttis üleeile üles oma 2017. aasta tuurid ning edumeelsetel peaks olema seljataga üks ütlemata värske nädalavahetus. Kuu aega alkoholist eemale hoidmisega sügisele vastuminejate seas on liitunud tuhandeid inimesi üle Eesti ning nende seas ka tuntud eestlasi. Millised nimekad staarid septembris alkoholi ei tarvita ja kas Peeter Oja on nende seas?

Tuntud Eesti inimestest on Karl-Erik Taukari ning Kristel Aaslaidi algatusel (õigemini on nad kõigest reklaamnäod, aga siiski vapralt kaasa löömas) kainete septembrikatega kambas veel Tuuli Rand, Ott Lepland, Tanja Mihhailova, Taavi Immato, Karin Rask, Nele-Liis Vaiksoo, Andres Puusepp ja paljud teised. Kutsutute seas ehk nende seas, kellele tuntud näod on esitanud väljakutse kampaaniast osa võtta, kuuluvad veel näiteks Ülle Kaljuste ning Koit Toome.

Seotud lood:

Peeter Oja end kaineks septembriks üles andnud küll pole, kuid selle eest peaks hoolitsema juba kohtuotsus, et ta mõnda aega pudelisse ei piiluks.

Soovime neile kõigile jaksu ja kirkaid hetki siia ilusasse vananaistesuvesse! Kes pole veel kampa löönud, siis pole veel hilja alustada – pikk töönädal ees.