Kuninglik pulm soojendab üles prints Harry luhtunud suhte?

 (6)
Kuninglik pulm soojendab üles prints Harry luhtunud suhte?
AFP

Kuigi prints Harry on avalikkusele vahele jäänud pidevate koerustükkidega, on temas šarm, mida britid armastavad. Talle on andestatud nii natsi sõjaväemundri kui kostüümi kandmine, pidevad ööklubi trallitamised, purjus peaga vahelejäämised ja muu.

Kuigi britid armastavad prints Harry kohta nalja visata, on ta vahel neile isegi oma koerustükkidega lähedasem kui prints William. Harry on muide ka see, kes räägib avalikkuses palju heategevusest ning käib oma ema, printsess Diana jälgedes, toetades Aafrika nälgivaid lapsi ja muid maailma valupunkte.

Prints Harry armuelu on samuti Ühendatud Kuningriigis pälvinud alati palju tähelepanu. Harry on juba aastaid suhelnud kauni blondi Chelsy Davyga. Ometi on nende suhe olnud ebastabiiline ja paar on pidevalt kokku ja lahku kolinud.

Suure üllatusena saabus brittidele sel nädalal sõnum, et prints Harry on otsustanud venna pulma reedel kaasa võtta siiski oma pika armastuse Chelsy, kes on eriti viimasel ajal meediast taandunud ning Kate Middletoni varjus tagaplaanile jäänud. Nüüd usuvad britid, et kui prints Harry võtab Chelsy Davy kaasa nii olulisele perekondlikule sündmusele, on peagi oodata ka nende endi pulmi.

Brittide meelest on see kindel märk nende suhte tugevusest!

LOE KA: Britid nutavad taga Chelsyt, kes hülgas prints Harry!