Kurb! Eesti kantrimuusika armastatumaid paare Jaanus Saago ja Triin Niitoja on lahku läinud

 (36)
Jaanusel uus kaunitar käevangus!
Triin Niitoja ja Jaanus Saago
Triin Niitoja ja Jaanus SaagoFoto: Andrei Ozdoba, Pressimaterjal

Kroonika terav silm märkas Eesti Muusikaauhindade galal, et ansamblis Revals tegutsev muusik Jaanus Saago liigub seltskonnas sootuks teise neiuga kui siiani oleme teda harjunud nägema.

Kalev Lilleorg

Küsimuse peale, kuhu jäi lauljatarist kallim Triin Niitoja, kellega aastaid lava jagati ning kantrimuusika armastust kuulutati, tunnistas Jaanus Kroonikale, et kahtlused on tõesti asjakohased ning tema elus puhuvad uued tuuled. “Tōepoolest meie teed aegu tagasi lahku viisid, polnud draamat, vaid kasvasime kaugeks,” vastas Jaanus viisakalt. Triinust lugu pidades ei soovi ta hetkel rohkem detaile avada.

Viimaseid uudiseid Jaanuse ja Triinu tegemistest kuulsime mõned aastad tagasi, kui neil oli käsil USA vahet reisimine ning tihe loominguline tegevus — kodumaal käidi kontserte andmas ning ookeani taga laule kirjutamas ja kohalikelt kantrimuusika spetsialistidel tarkusi ammutamas. Jaanust ja Triinu ühendas lisaks muusikaarmastusele ka “Eesti otsib superstaari” kogemus — Jaanus osales saate kolmandas hooajas ja Triin neljandas.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm