Kurb! Post Malone selgitab, miks ta nägu arvukad tätoveeringud katavad


Kurb! Post Malone selgitab, miks ta nägu arvukad tätoveeringud katavad
Foto: Scanpix

Post Malone on suurepärane ja väga hinnatud muusik, ent kõik see on tegelikult sündinud sugugi mitte rõõmsast ja enesekindlast mehest. Üheks tema tunnuseks on näol olevad tätoveeringud ja ta paljastab nende tagamaad.

Hiljutises intervjuus ajakirjale GQ paljastas ta, et et need on tehtud kaitseks kurbuse ja ebakindluse vastu. "Ma olen kole," leiab ta ise ja sõnab: "Mulle ei meeldi, kuidas ma välja näen ja panen oma näole midagi ägedat, nii et peeglisse vaadates saaan öelda "näed äge välja", tõdeb mees, kelle sõnul tal välimusega seotud enesekindlust napib.

Samas intervjuus tunnistas ta ka, et enamiku oma elust on ta olnud kurb, meenutades, et põhikoolis nuttis ta end pea igal õhtul magama. "Keskkoolis oli sama asi. Püüdsin juua mõned õlled, ent see tunne ei lähe kunagi ära. Ja ma ei arva, et see on kellegi süü, see midagi minu sees."

Enda sõnul muretseb ta, et vaimse tervisega tegelemine ja ravi mõjutab ka tema muusikat ja professionaalse abi leidmine on raske teekond. "Läbi laulude saan rääkida millest tahan, aga siin, näost näkku istuda on minu jaoks raske, tunnistab ta," millised mõtted tähelepanu keskmes pidevalt olles teda valdavad.

Rannap Roostevaba maailm