Kurb uudis! Antti Kammiste palub abi: tema haruldast tõugu kiisu läks kaduma

 (15)
Antti Kammiste kassid, bengali kassid
Antti Kammiste kassid, bengali kassidFoto: Lemmi Kann

Muusiku ja endise saatejuhi Antti Kammiste Facebooki seinale ilmus 23. juulil kurb postitus, kus Kammiste palus abi oma kassi leidmisega.

Antti Kammistel on kaks bengali tõust kiisut - Ufo ja Henna. Hiljuti andis muusik ka Maakodule intervjuu, kus rääkis elust koos kahe kassiga. "Olen tegelikult kogu aeg kassiinimene olnud," sõnas Kammiste ning tõdes, et kahe kassiga igav ei hakka.

Nüüd on aga üks kassidest, Ufo, kaduma läinud. 23. juulil pani Kammiste üles abipalve: "Palun abi! Minu bengal Ufo läks seiklema, ta on keerukas isiksus, pigem arg, aga uudishimu vist võidab. Kadus küll Haapsalus, aga kes teab, vbl ilmub välja kusagil mujal. Kiip on registreeritud Antti Kammiste nimele ja kiisu nimi seal ka Ufo. Kiip asub vasakul pool kaelal. Tänan abi eest!"

Eile kordas Kammiste oma postitust, kuna kassi pole veel leitud. "Olen otsinud üksi, emaga ja sõpradega. Paljud sõbrad on otsinud omal käel. Aitäh kõigile! Aga endiselt on palve, kui keegi näeb või teab temast midagi, olgu ta kasvõi hukka saanud kurval moel, andke teada! Teadmatus on kõige hirmsam."