Kurioosum! Lenna Kuurmaa on tuntud filmiportaalis enda teadmata Kanada vampiirifilmi kangelannaks märgitud

 (7)
Lenna Kuurmaa
Lenna KuurmaaFoto: Tiit Blaat

Filmisõprade piibel ja parim abimees filmiportaal Imbd.com väidab, et armastatud lauljatar Lenna Kuurmaa on ületanud riigipiirid ja asunud uues Kanada filmis "Coffee and Blood" ("Kohv ja veri" toim.) kehastama salapärast naisterahvast, kes väikelinna kolides plaanib avada kohviku, mille klientuuriks üksnes vampiirid. Lenna kinnitab aga Publikule, et pole sellisest projektist midagi kuulnud.

Lennale tundub kogu asi seda enam kummaline, et pole ka kellegi poole pöörduda, et uurida, kust selline info pärineb — portaali andmeil on Lenna tegelaskuju nimeks Clara ja žanriks komöödia- ja õudusfilm. Võttepaikadeks on Montreal ja Québec ja kuna film on väidetavalt juba postproduktsiooni etapis, seega on kõik võtted juba toimunud. Uskumatu lugu!

Lenna näitlejatööde nimistu on tema lauljakarjääri intensiivsust arvesse võttes üsna muljetavaldav — filmid “Kuhu põgenevad hinged”, “8 Ball”, “Kormoranid ehk nahkpükse ei pesta” ja “Vuosaari” on kõigil veel hästi meeles. Lisaks on ta astunud üles ka mitmetes kodumaistes seriaalides. Seega, fänne jagub — ka neid, kes aeg-ajalt vingerpussi mängida tahavad!

Aga iseenesest, päris põnev süžee ju!