KUUM FOTO | Silvia Ilves meenutab möödunud aastat paljastava pildiga: kõige kohutavamate läbielamiste ning kõige rõõmurohkemate elamuste aasta

 (48)
Silvia Ilves
Silvia IlvesFoto: Martin Ahven, Õhtuleht

Muusik Silvia Ilves sai eelmisel aastal avalikkuse tähelepanu nii eriti tormise eraelu kui ka eduka karjääri tõttu. Nüüd on muusikul aeg oma kogetut meenutada.

Sotsiaalmeediasse laetud pildil on Ilves kõik ihu katvad riided seljas visanud ning poseerib paljalt vaid selleks, et siiralt möödunud aastat meenutada.

"2019 - kõige kohutavamate läbielamiste ning kõige rõõmurohkemate elamuste aasta, hõlmates suuri saavutusi muusikas, kuid ka psüühiliselt keerulisi läbielamisi eraelus," kirjeldab ta tundeid, millega 2019. aastat meenutama jääb.

Seda, mis uuel aastal varuks on, ei oska Ilves veel ennustada. "Mida toob 2020? Ei julge ma siinkohal midagi öelda ega mõelda, aga tean üht - ei tule see tagasihoidlikum eelmisest ning loodan, et ettevõetavad otsused toovad ikka pigem rõõmu!"

Kõige olulisemaks peab muusik unistamist, sest tulevikku kindlalt ei tea keegi kunagi. "Oma elu me ette ei tea, kuid unistada tuleb ning kui keegi üldse üks suur naiivne unistaja on, siis olen see mina."