KUUM KLÕPS | Helen Adamsoni foto esimesest tõelisest puhkusest ajab vere vemmeldama!

 (19)
KUUM KLÕPS | Helen Adamsoni foto esimesest tõelisest puhkusest ajab vere vemmeldama!
Foto: Meisi Volt

"Täna täpselt aasta tagasi elasin üle ühe elu kõige raskema päeva," kirjutab lauljatar, kes naudib praegu sooja Bali mõnusid.

Ilmselt viitab neiu aasta tagasi aset leidnud lahkuminekule oma pikaajalisest elukaaslasest, millest toibumine võttis aega kuid.

View this post on Instagram

Täna täpselt aasta tagasi elasin ma üle ühte oma elu kõige raskemat päeva. See oli hetk kus ma tundsin, et ma ei tea kas ja kuidas edasi. See kuupäev jäi mulle meelde, sest edasi läks minu elu väga kiiresti väga palju paremaks. ☆ Ja minu eelmise aasta mälestus tuli mulle meelde kui ma eile õhtul sõbrannadega basseinis alasti ujumas käisin, öötaevast ja oma kallitega koos olemist nautisin 😍 Aasta tagasi poleks ma mitte iial uskunud, et aasta hiljem olen sellises kohas! ☆ Mulle hakkab vaikselt kohale jõudma, et ma nüüd elangi kuu aega Balil! Ja elan, mitte ei reisi ringi. Mul pole siin mitte ühtegi plaani peale selle, et puhata ja nõnda esimest korda elus. ☆ Ma olen töötanud ametlikult ajast mil olin 18 ja käisin keskkoolis ja mitteametlikult kui umbes viieaastasena emaga koos esimest korda metsa mustikale taskuraha teenima läksin. ☆ Ja mitte kunagi varem ei ole mul olnud sellist aega kus ma saan puhata kuu aega järjest. Päriselt puhata. Nõnda, et ma ei jookse ringi ja ma tõesti võtan rahulikult, teen joogat, loen ja lasen endal olla. ☆ Viimaks ometi saan ma aru kui vajalik see on, kui vajalik on rahu ja kuidas ma ei saa koguaeg teha samaaegselt kümmet asja korraga ilma, et see minu vaimse ja füüsilise tervise metsa keeraks. Ma olen tänulik, et ma nüüd oskan paremini ja saan teha paremaid valikuid 🙏 #wowyager #baliliving #takeamoment 📸@gitasiimpoeg

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on


"See kuupäev jäi mulle meelde, sest edasi läks minu elu väga kiiresti väga palju paremaks," jääb Adamson oma postituses positiivseks.
"Mulle hakkab vaikselt kohale jõudma, et ma nüüd elangi kuu aega Balil! Ja elan, mitte ei reisi ringi. Mul pole siin mitte ühtegi plaani peale selle, et puhata ja nõnda esimest korda elus."

Nimelt hakkas neiu ametlikult tööle juba viieaastaselt, kui läks emaga esimest korda metsa mustikale taskuraha teenima. "Mitte kunagi varem pole mul polnud sellist aega, kus saan puhata kuu aega järjest. Päriselt puhata. Nõnda, et ma ei jookse ringi ja tõesti võtan rahulikult, teen joogat, loen ja lasen endal olla," kirjutab Adamson postituses.