KUUM KLÕPS | Laura Põldvere näitab imelist bikiinivormi


Eesti Laul 2020 I poolfinaal peaproov
Eesti Laul 2020 I poolfinaal peaproovFoto: Argo Ingver

Lauljatar Laura Põldvere, kes lausa armastab üllatada oma jälgijaid paljastavate pesupiltidega, on suve saabumise puhul pannud selga kauni trikoo.

"Kuigi sel aastal on kõige toimuva kõrval kohati tunne, et suvi vist ei saabugi, siis siin on head uudised - ta on siiski teel!" kirjutas artist kauni postituse juurde.

View this post on Instagram

💙INTERNATIONAL GIVEAWAY💙 ENG —> down below in Estonian Even tho it’s hard to believe.. summer 2020 is still happening and is just around the corner. To look your best this summer I’m giving out a 250€ gift card to one lucky person together with @baindemer 😍 How to enter the giveaway? 🔹 Follow @laurapoldvere and @baindemer 🔹 Tag your friends who would look awesome in @baindemer clothes Every entry counts so go wild 💙 I will announce the lucky winner on Friday —> 12th of June! Good luck guys🤞🏼 PS! If you can’t wait until next week then feel free to use my discount code LAURA20 to get 20% off everything on www.baindemer.fr 😉 Photo & MUA: @pma_work Thank you: @pur_cosmeticsestonia Accessories: @kirs.design In EST Kuigi sel aastal on kõige toimuva kõrval kohati tunne, et suvi vist ei saabugi, siis here’s some good news - ta on siiski teel! Ja et suvele värske lookiga vastu minna, kingin koos brändiga @baindemer ühele õnnelikule 250€ väärtuses kinkekaardi 😍 Kuidas selles loosis osaleda? 🔹 Jälgi @laurapoldvere ja @baindemer tegemisi 🔹 Tagi kommentaarides oma sõbrad, kes näeksid @baindemer riietes super välja Good luck guys 🤞🏼 Iga eraldi kommentaar läheb arvesse, seega go wild 💙 Keegi teist saab õnnelikuks 12. juunil, kui selgub kinkekaardi võitja! PS! Kui Sa ei jaksa loosi lõpuni kannatada, siis sooduskood LAURA20 annab www.baindemer.fr e-poes kõigilt toodetelt -20% 😉 Foto & MUA: @pma_work Aitäh: @pur_cosmeticsestonia Aksessuaarid: @kirs.design

A post shared by LAURA PÕLDVERE (@laurapoldvere) on

Rannap Roostevaba maailm