KUUM KÕLAKAS: Rõõmusõnum! Brad Pitt ja Angelina Jolie võtsid vastu otsuse oma abielu uuesti kokku lappida

 (23)
Angelina Jolie ja Brad Pitt
Angelina Jolie ja Brad PittFoto: Mario Anzuoni / REUTERS

Briti ja USA kõmumeedia on asunud taguma rõõmsat trummi, väites, et suure skandaaliga lahku läinud (kuid mitte ametlikult lahutanud) Angelina Jolie ja Brad Pitt on teel leppimise poole.

Jutud leppimisest lasi lendu paari suhetest kirjutanud ajakirjanik ning biograaf Ian Halperin The Daily Maili veergudel, kelle sulest ilmunud teistegi tuntuste lugusid.

Paar olevat seitse nädalat tagasi esmakordselt silmitsi seisnud, kohtudes ühes Beverly Hillsi majas. Selle aja peale polnud nad omavahel suhelnud ega teineteist näinud juba kümme kuud. Nad astusid välja maja juurde veerenud kahest eraldi limusiinist.

"Brad astus limusiinist väljudes paar sammu Angelina poole ning järsku vajusid nad teineteisele kaela," sõnas Halperin. "Oli väga palju pisaraid. Mida ei jäetud ütlemata. Nad otsustasid uuesti proovida. Nende suhe sai uue alguse," kinnitab ajakirjanik, kelle kirjeldusel toimus kohtumine nn vahekohtuniku pilgu all. Mõlemad olla viimaste kuude jooksul väga palju spirituaalseid teraapiaid kasutanud ja püüdnud elus selgusele jõuda.

Jolie arvates hakkas kõik allamäge veerema, kui paar 2014. aastal abiellus ning mitte just kuigi tervislike eluviisidega Pitt kõvasti pummeldama hakkas. Konfliktide jada päädis sellega, kui mees kuuldavasti aasta eest nende poega Maddoxit lennukis purjus peaga ründas – see oli viimane piisk, mille järel Jolie abielule pidurit tõmbas.

Loodame, et kuuldused vastavad tõele ning Hollywoodi kuulsaim paar ületab erimeelsused. Nende peres kasvab kokku kuus last, kellest kolm on adopteeritud.