KUUM PALJASTUS: Printsess Diana ripsutas tiiba Serbia tenniseässaga?

 (11)
KUUM PALJASTUS: Printsess Diana ripsutas tiiba Serbia tenniseässaga?
Foto: Vida Press

Endine Serbia tenniseäss väidab, et oli hilistel 80ndatel salasuhtes prints Charles'i abikaasa Dianaga.

Värskes intervjuus tunnistas 52-aastane Slobodan Živojinović, et kohtus printsessiga enne 1987. aastal toimunud Wimbledoni turniiri ja noorte vahel süttis koheselt säde, kirjutab DailyMail. "Ta küsis meie esimesel kohtumisel, kas ma olen kõige kiirema serviga tennisemängija ning ma vastasin jaatavalt", meenutas endine sportlane. "Pärast meie suhtluse tihenemist esitas ta mulle sama küsimuse, sest tahtis teada, kas ma olen jätkuvalt heas vormis."

Slobodani sõnul eelistas Diana VIP-loožile platsiäärseid istekohti, et talle lähemal olla. Kunagine tenniseäss hindab väga Dianalt saadud toetust, sest ükski kuningliku perekonna liige polnud tema turniire varem vaatamas käinud.

Noored olevat suhtes olnud siis, kui Diana oli abielus ja Slobodan kihlatud. "Ta oli imeline naine. Sain temaga kõigest rääkida ja isegi lihtsad asjad muutusid huvitavaks. Ma ei tahaks detailidesse laskuda, sest kahjuks pole teda enam meie seas," rääkis Živojinović.

Slobodan Živojinović jäi pensionile aastal 1992 ning abiellus kuulsa folklauljatari Lepa Brenaga.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!