Kuumad kaadrid minevikust | Laura Kõrgemäe 10 aastat tagasi: mulle ei meeldi enam poisikesed

 (11)
Laura Kõrgemäe 2010 Kroonikas
Laura Kõrgemäe 2010 KroonikasFoto: Kristjan Lepp, Kroonika

Pühapäeval sai sotsiaaalmeedias avalikuks, et Laura Kõrgemäe uus kallim on Ron Nõmm. Erinevate tuntud meestega suhtes ja kihlatud olnud kaunitar tõdes Kroonikale antud kümne aasta taguses intervjuus oma suhtest rääkides, et tema sarved on maha joostud ja ööklubides käivaid poisikesi ta ei vaata.

Toome sinuni mõned Laura mõtted mais 2010. aastal Kroonika veergudel avaldatud intervjuust.

LOE KA: KLÕPS | Brigitte Susanne Hundi endine kallim on uue tuntud kaunitari südame vallutanud!

Toona värsket suhet Veikko Maripuuga kinnitanud 24-aastane Laura kirjeldas toonast kallimat siis kui tõelist Meest.

Laura sõnas, et teda võlus mehe rahulikkus ja džentelmenlikkus. "Ta on mees. Ta on džentelmen. Rahulikum kui mina – ja see mulle just meeldibki. Mulle ei meeldi enam sellised poisikesed, kes… Et sõidame nüüd uhkete sportautodega ringi ja käime ööklubides naisi lantimas! Kui inimese väärtushinnangud on paigas, siis mul on millestki temaga rääkida – ja ilmselgelt minul elukaaslasega on rääkida paljustki."

Tunned, et oled tänaseks saanud piisavalt nautida vaba ja vallalise elu, sarved on maha joostud? "Absoluutselt, absoluutselt. Minu sarved on maha joostud," sõnas Laura.

Seotud lood:

Laura on võitnud arvukalt missitiitleid ja sai laiemale avalikkusele tuntumaks aastal 2005 saates "Missid". Ta on poseerinud omal ajal nii ajakirja FHM kui ka Playboy kaantel. Tema FHMi pildid avaldati enam kui kahekümnes riigis ning ajakirja lugejad valisid ta ka Maailma Seksikamate naiste edetabelis kaks aastat järjest teisele kohale.

Neid pilte vaadates on mõistetav, miks: