Kuumad kõlakad: Demi Moore naudib armuõnne tuntud serblannaga


Kuumad kõlakad: Demi Moore naudib armuõnne tuntud serblannaga
Foto: Scanpix

Demi Moore on olnud suhtes mitmete mainekate Hollywoodi hurmuritega, seal hulgas Emilio Estevez, Ashton Kutcher ja Bruce Willis. Nüüd on näitlejanna leidnud õnne aga uue partneriga — 43-aastase Serbiast pärit stilist Masha Mandzuka.

Paparatsod tabasid paari pildile koos Masha 2-aastase tütre Rumiga (Vaata pilte SIIT). Mõlmad naised paistsid õnnelikud ja armunud. Kuulduste kohaselt on 56-aastane Demi käinud Mashaga juba kaks aastat, koos kasvatatakse ka pisikest Rumit, kirjutab Mirror.

Moebrändi Anda & Masha kaasomanik Masha on samuti 5-aastase poja tema. Ta eelistab hoida küll üpris madalat profiili, kuid on koostööd teinud näiteks Rihanna, Drew Barrymore’i, Anne Hathaway ja Alicia Keysiga.

Naised pole küll oma suhet ametlikult kinnitanud, kuid nad on üksteist tundnud juba pikemat aega. Demi ja Masha väisasid 2014. aastal üheskoos Bowen Smithi sõud “Wildlife”, seltsiks Demi tütar Tallulah ja Masha äripartner Anda Gentile.

Demi läks 2013. aastal lahku Ashton Kutcherist ja pole sellest asjast saati oma eraelust väga rääkinud. Enne Ashtonit oli ta abielus Bruce Willisea ja 80ndate alguses oli tema abikaasaks Freddy Moore.

Rannap Roostevaba maailm