Kylie Minogue avalikult rinnavähist: elus tuleb aktsepteerida teatud olukordi


Kylie Minogue avalikult rinnavähist: elus tuleb aktsepteerida teatud olukordi
Kylie MinogueScanpix

Kylie Minogue rääkis avalikult enda võitlusest rinnavähiga ning sellest, kuidas haigus rikkus tema võimaluse emaks saada.

„Kuigi mul polnud laste saamine tol ajal plaanis, muutis haigus selle veelgi keerulisemaks,“ rääkis Kylie, vahendab Daily Mail.

Kylie rõhutas, et lapse saamise muutis tema jaoks keeruliseks 2005. aastal avastatud rinnavähk. Naine oli siis 36-aastane. „Kui asja realistlikult võtta, hakkas aeg otsa saama,“ viitas naine.

Muusiku sõnul on ta juhtunust üle saanud läbi positiivse mõtlemise, kuid mõtleb siiski vahel, mis tunne oleks olnud tal emaks saada. “Ma ei taha sellele kõigele palju mõelda, kuid vahel mõtlen ikka, et mis oleks olnud kui…” lisas muusik.

„Praegu olen ma juba 50 ning enda eluga väga rahul. Ma ei saa öelda, et ma poleks seda kõike kunagi kahetsenud, aga saan aru, et mul oleks ka väga raske elus edasi liikuda, kui seda kõike kahetsema hakkaksin. Olen õppinud, et elus tulebki aktsepteerida teatuid olukordi ning seda, kuhu need viimaks välja jõuavad,“ ütles ta.

Rannap Roostevaba maailm